11/06/2019

Eşbaşkan Altındağ, personelle bayramlaştı


Mardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Figen Altındağ, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığında görev yapan personellerle bayramlaştı.

Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Figen Altındağ, belediye birimlerini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığını ziyaret eden Altındağ, birimin yaptığı çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.  

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığını ziyaret eden Altındağ, engellilere yönelik yapılan çalışmalar, ihtiyaç sahibi yurttaşlara yapılan gıda ve giysi yardımları, yaşlı bakımı, herhangi bir engeli nedeniyle evini temizleyemeyen yurttaşların evlerinde yapılan temizlik, yurttaşların ibadethanelere ulaşımının sağlanması, engelli ve 65 üzeri olan yurttaşlara dağıtılan ücretsiz ulaşım kartları gibi yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirildi.     

Altındağ, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına Bağlı spor ve aktivite merkezi Kulüp Başak’ı ziyaret ederek çocuklarla bir araya geldi. Öğrenci Giysi Yıkama Merkezi, Lojistik Merkezi, Giysi Toplama ve Dağıtım Merkezlerini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Altındağ, birim yetkilileri ve personelle tek tek bayramlaşarak bir süre sohbet etti.